CEA-PME, European Confederation of Associations of Small and Medium-sized Enterprises, Dr Jerzy Szmurło

20.12.2005r. Spotkanie z Janem Rokitą

W dniu 20.12.2005r. w siedzibie klubu miało miejsce spotkanie z Janem Rokitą - posłem na Sejm R P - wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej. Tematem wiodącym spotkania były sprawy gospodarcze Polski i Podlasia, wyrównywanie szans rozwojowych województw ściany wschodniej, oraz sprawy koalicji rządowej i parlamentarnej P.O. i PiS.
W czasie spotkania wyróżniony został kolega klubowy Stanisław Łuniewski z PUA ,,ASTWA", która to firma 07.12.2005r. otrzymała tytuł LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU 2005. Ponadto powitany został nowy dyrektor Oddziału TVP 3 w Białymstoku pan Grzegorz Gajewski, oraz Robert Głowacki na stanowisku szefa programów informacyjnych TVP i pożegnana odchodząca z tego stanowiska Małgorzata Sikorska.