16.07.2005r. - III Podlaski Pokaz Koni Arabskich.

W dniu 16.07.2005r. miał miejsce III Podlaski Pokaz Koni Arabskich. Jest to impreza cykliczna organizowana przez Członków Naszego Klubu, a równocześnie hodowców koni arabskich Agnieszkę Pilecka i Andrzeja Arefiewa. Tym razem pokaz miał miejsce w stadninie koni Agnieszki Pileckiej w miejscowości Krynice koło Białegostoku. W pokazie uczestniczyło ponad dwadzieścia koni w różnych kategoriach, a zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali uhonorowani pucharami m.in. Prezesa Podlaskiego Klubu Biznesu. Pokazowi towarzyszyła piękna pogoda, co sprawiło, że całość imprezy przerodziła się we wspaniały piknik na świeżym powietrzu z możliwością podziwiania koni przepięknej urody wzbogaconej ich przeróżnym ubarwieniem co było szczególnym zainteresowaniem oglądających pokazy. Obecni Członkowie Klubu wyrażali się z dużym uznaniem dla organizatorów. stwierdzając że należy organizować więcej imprez tego typu, albowiem prowadzi to do większej integracji, a przy okazji jest to wspaniały relaks i wypoczynek.