08.02.2005r. - Spotkanie z Wojewodą i Marszałkiem.

W dniu 08.02.2005r. w siedzibie Klubu miało miejsce coroczne cykliczne spotkanie z Wojewodą Podlaskim - Markiem Strzalińskim i Marszałkiem Województwa Podlaskiego - Januszem Krzyżewskim. W spotkaniu uczestniczył również Pan Roman Rak - przedstawiciel Województwa Podlaskiego w Brukseli. Tematem wiodącym spotkania było podsumowanie minionego 2004 roku i zapoznanie się z planami i strategią działań Urzędów na rok 2005 ze szczególnym uwzględnieniem zakresu gospodarki i rozwoju naszego regionu. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób, jego współorganizatorem był Bank PKO BP SA Regionalny Oddział Korporacyjny w Białymstoku. Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Izbą Przemysłowo - Handlową w Białymstoku.