29.10.2004r. Spotkanie z prof. dr hab. Leszkiem  Balcerowiczem – prezesem Narodowego Banku Polskiego.
W dniu 29.10.2004r. w siedzibie Klubu miało miejsce spotkanie z prof. dr hab. Leszkiem Balcerowiczem – prezesem Narodowego Banku Polskiego.
Po uroczystym powitaniu Pan Profesor wygłosił krótkie przemówienie na temat sytuacji gospodarczej i pieniężnej w kraju, odpowiadał także na pytania zadane z sali. Po spotkaniu ogólnym odbyły się uroczystości wręczenia przez Pana Profesora medali okolicznościowych przedsiębiorcom Podlasia, którzy uczestniczyli w ankiecie organizowanej przez Narodowy Bank Polski.
Ważnym elementem spotkania było rozstrzygnięcie rankingu ,,Złota Setka Podlasia'' ogłoszonego przez ,,Kurier Poranny''. Celem jego było stworzenie wiarygodnej i rzetelnej listy stu największych przedsiębiorstw działających na Podlasiu. Po ogłoszeniu wyników nastąpiło uhonorowanie zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Spotkanie zakończyło się ogólnym bankietem.