Pa\B3ac Hasbacha

15-554 Bia\B3ystok

15.05.2014 r. XX-lecie Podlaskiego Klubu Biznesu.

W dniu 15.05.2014 r. w siedzibie Klubu miały miejsce uroczyste obchody dwudziestolecia powstania Klubu. Pierwsze spotkania członków założycieli miały miejsce już w 1993 roku podczas których dokonano niezbędnych formalności i po opracowaniu Statutu i zgłoszenia do rejestracji w Sądzie Klub formalnie został zarejestrowany w dniu 17.02.1994 roku. Podczas uroczystości zostały wręczone Odznaczenia Państwowe Członkom Klubu, które otrzymali:
Wojciech Strzałkowski - Srebrny Krzyż Zasługi
Antoni Stolarski - ,, ,, ,,
Ryszard Iwaszkiewicz - ,, ,, ,,
Tomasz Kurciński - ,, ,, ,,
Adam Galas - Brązowy Krzyż Zasługi
Cezary Breczko - ,, ,, ,,
Jan Karpiu - ,, ,, ,,
Ponadto wszyscy aktualni i byli Członkowie Klubu, oraz Organizacje zrzeszone w Podlaskim Forum Gospodarczym otrzymali okolicznościowe grawertony na płycie marmurowej z podziękowaniem za współpracę i wkład osobisty w rozwój Klubu
W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 gości – przyjaciół i sympatyków Klubu, w tym przedstawiciele władz Samorządowych, Służb mundurowych i duchowieństwa.