13.02.2014 r. Spotkanie z Andrzejem Pawlakiem.

W dniu 13.03.2014 r. Podlaski Klub Biznesu wspólnie z Podlaskim Forum Gospodarczym zorganizowali spotkanie z prof. Andrzejem Pawlakiem - mieszkającym od 28 lat w USA wykładającym od 2011 r na Uniwersytecie Stanforda i Berkeley w Dolinie Krzemowej, właścicielem ponad 100 patentów, oraz ponad 50 publikacji naukowych. Prof. Pawlak poprowadził seminarium pt. ,,Innowacja celowana i jej narzędzia w procesie strategicznego rozwoju przedsiębiorstwa i regionu" Podczas seminarium i w czasie dyskusji starał się wskazać możliwości znalezienia nisz w procesach produkcyjnych, gdzie można by zaistnieć i jednocześnie usprawnić samą produkcję jak i wdrożyć nowe rozwiązania z korzyścią dla własnej firmy jak i rozwoju innowacyjności, co dzisiaj staje się motorem napędowym gospodarki.