14.05.2013 Spotkanie z dr Joanną Koszelew.
W dniu 14,05.2013 r. członkowie Klubu spotkali się z dr. Joanna Koszelew - dyrektor Białostockiego Parku Naukowo - Technologicznego. W spotkani uczestniczyło kilkunastu młodych przedsiębiorców już prowadzących działalność gospodarczą, którzy wiążą najbliższą swoja przyszłość z Białostockim Parkiem Naukowo - Technologicznym, oraz pretendujących do otwarcia własnej działalności z chwilą uruchomienia Parku. Pani Dyrektor przedstawiła stan aktualny Parku ciągle w budowie, oraz zasady, warunki i korzyści jakie obowiązją przy korzystaniu z infrastruktury Parku. Młodzi przedsiebiorcy zaprezentowali swoje firmy, oraz zapraszali do współpracy w róznych formach, a także przedstawili propozycje tematyczne dla uruchomienia których poszukują kapitału.