25.02.2013 Konferencja w sprawie infrastruktury drogowej.
W dniu 25.02.2013 r. w Klubie wspólnie z Izbą Przemysłowo - Handlową w Białymstoku zorganizowane zostało spotkanie na temat infrastruktury drogowej województwa podlaskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Bogusław Liberadzki - eurodeputowany, były minister transportu, Mieczysław Baszko - wicemarszałek województwa podlaskiego, Wojciech Dzierzgowski - wicewojewoda podlaski, Aleksander Sosna, zastępca prezydenta miasta Białegostoku, Wiesław Pusz - starosta białostocki, Walenty Korycki - wicemarszałek, Józef Sulima - dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, Sławomir Topczewski - zastępce dyrektora GDDKiA w Białymstoku, Marek Jędrzejewski - dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Białymstoku. Dyskusja dotyczyła stanu aktualnego, oraz potrzeb i oczekiwań na najbliższe lata. Podziału i wykorzystania dotacji unijnych w aktualnej i przyszłej perspektywie finansowej Unii. W konkluzji uznano, że należy z całą starannością realizować nakreślone zadania na wszystkich rodzajach dróg, oraz podjąć wszelkie starania o przywrócenie do realizacji drogi szybkiego ruchu S - 19 łączącej północ z południem na ścianie wschodniej.