24.03.04 Spotkanie z deledacją Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
W dniu 24.03.2004r. odbyło się spotkanie zorganizowane wspólnie przez Podlaski Klub Biznesu i Izbę Przemysłowo - Handlową z deledacją Polskiego Komitetu Normalizacyjnego na czele z jej Prezesem Panem Januszem Szymańskim. Spotkanie to miało formę seminarium, a jego wiodącym tematem były zagadnienia:

1. Normalizacja europejska - nowe możliwości dla polskich firm .

2. Wpływ europejskiej normalizacji na firmy w europie.

3. Jak włączyć normalizację w strategie biznesowe. Lektorami seminarium ze strony PKN byli:

1. Pani Elisabeth Stampfl - Blaha . Wicedyrektor Zarządzający ON (Austriacki Instytut Normalizacji).

2. Pan Jean Hyenne, Wicedyrektor AFNOR Normalizacja (Francuskie Stowarzyszenie Normalizacyjne).

3. Pan Franz Bamberger, wysokiej rangi przedstawiciel w różnych stowarzyszeniach biznesowych Austrii, właściciel średniej wielkości firmy (120 osób).