08.09.2011r. Spotkanie piwne.
W dniu 08.09.2011r. odbyło się kolejne spotkanie piwne na którym gośćmi byli: Andrzej Jaworski - z firmy Mediator LEX Serwis, oraz Karolina Matys - Kraśnicka z firmy LexMediare - Biuro Prawno - Mediacyjne, którzy opowiedzieli o zmianach przepisów prawnych i aktualnego umocowania mediatorów w polskim systemie sądowniczym. Przedstawili cele i korzyści z funkcjonowania postępowania mediacyjnego, oraz oszczędności przede wszystkim czasu, ale i kosztów, a także prawomocności i wykonalności orzeczeń mediacyjnych.
Jako Gość spotkania Jerzy Wołkowycki przekazał najnowsze informacje z zakresu możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozwój technologii innowacyjnych.
Następnie Prezes omówił sprawy bieżące. Poinformował, że w najbliższym czasie odbędzie się spotkanie z Szymonem Hołownią, a przed wyborami z kandydatami na posłów organizowane wspólnie z IPH , jedno u nas drugie u nich, oraz organizowanego wspólnie z Auto Breczko BMW recitalu Haliny Kunickiej.