17.03.2011r. Spotkanie z Witoldem Orłowskim.
W dniu 17.03.2011r. w siedzibie Klubu miało miejsce spotkanie z wybitnym ekonomistą Witoldem Orłowskim - głównym ekonomistą PwC, członkiem Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku, a w przeszłości doradcą m.in. Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Aleksandra Kwasniewskiego, ministra Leszka Balcerowicza i wiele innych.

Podczas spotkania w głównej mierze przedstawił sytuację Białegostoku na tle innych dziesięciu miast, które to opracowania dokonał PwC. W jednej z kilku kategorii jakie zostały poddane ocenie Białystok zajął pierwsze miejsce, co było inspiracją do tego spotkania. Spotkanie było bardzo interesujące, niestety w końcowej konkluzji z nie najlepszymi perspektywami dla Białegostoku i Podlasia.