Pa豉c Hasbacha

15-554 Bia造stok

12.03.2010r. Spotkanie z Ambasadorem Indonezji.

W dniu 12.03.2010r. w siedzibie Klubu mia這 miejsce spotkanie z Ambasadorem Indonezji w Warszawie J.E. Hazairin Pohan, oraz sekretarzem d.s. Gospodarczych przy Ambasadzie Indonezji Meita Timoer Poerwonggo. Do spotkania dosz這 z inspiracji i przy Czynnym udziale Muzu軛a雟kiego Zwi您ku Religijnego w Rzeczypospolitej Polskiej - jego Najwy窺zego Kolegium z siedziba w Bia造mstoku Podczas spotkania Ambasador przedstawi warunki i mo磧iwo軼i wsp馧pracy gospodarczej w zakresie wymiany handlowej i inwestycji, oraz opowiedzia o walorach turystycznych Indonezji, kt鏎a liczy oko這 250 milion闚 ludno軼i i zajmuje ponad milion dziewi耩set ty. km. kwadratowych na ponad 17 tysi帷ach wysp. Przedstawi tez dziedziny i kierunki w kt鏎ych najbardziej oczekuje wsp馧pracy i wymiany handlowej. Na dzie dzisiejszy Indonezja posiada znaczn nadwy磬 w wymianie handlowej z Polsk g堯wnie z przyczyn wymog闚 religijnych je郵i chodzi o 篡wno嗆, ale niebawem ma sie to zmieni, bo Polska b璠zie mog豉 by bezpo鈔ednim eksporterem 篡wno軼i do Indonezji.