19.11.2009r. Spotkanie z PKO BP S.A.

W dniu 19.11.2009r w siedzibie Klubu miało miejsce spotkanie z dyrekcją PKO BP S.A. Oddziału Korporacyjnego z członkami Klubu. Ze strony PKO BP S.A. uczestniczyli: pani Ewa Stawska - Bąk dyrektor zarządzający, kierująca pionem sprzedaży korporacyjnej, Ireneusz Figacz - dyrektor departamentu klienta strategicznego, oraz dyrektorzy Oddziału Korporacyjnego w Białymstoku; Alicja Kalinowska, Adam Remża i Mirosława Łysiuk . Spotkanie było niezmiernie interesujące, jako że Bank PKO BP S.A. jest największym bankiem w Polsce zarówno od strony kapitałowej ilości klientów, oraz punktów obsługi. Została przedstawiona strategia Banku na już niełatwym rynku, a szczególnie interesująca była część dyskusyjna.