29.09.2009r. Spotkanie z Apoloniuszem Tajnerem.

W dniu 29.09.2009r na zaproszenie Klubu i Podlaskiej Rady Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Białymstoku w siedzibie klubu miało miejsce spotkanie z Apoloniuszem Tajnerem - Prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, wybitnym szkoleniowcem - legendą polskich skoków narciarskich. Wraz z panem Tajnerem swoją obecnością zaszczycił nas pan Wojciech Fortuna mistrz olimpijski, złoty medalista igrzysk zimowych w Sapporo. Podczas spotkania bohater dnia przedstawił historię własnej kariery zawodowej, oraz ocenił szanse reprezentacji Polskiego Związku Narciarskiego na XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010.

Wojciech Fortuna podzielił się swoimi refleksjami z Igrzysk gdy zdobywał złoty medal i po Igrzyskach z mieszanymi odczuciami wcześniejszych lat.