klub@podlaskiklubbiznesu.pl

22.12.03 Spotkanie opłatkowe 2003
W  dniu  22 grudnia  2003r. odbyło  się  spotkanie  opłatkowe  członków  Klubu oraz  ich  rodzin (małżonkowie , dzieci , wnuki). Na  spotkanie  przybyło  34  członków. Wraz  z  członkami  rodzin  obecnych  było  86  osób. Zaproszeni  zostali  i  byli  obecni  Ksiądz  Doktor  Dariusz  Wojtecki – duszpasterz  przedsiębiorców  i  pracodawców, Ksiądz  Proboszcz  Parafii  Katolickiej  Stanisław  Zdziech  i  Ksiądz  Proboszcz  Parafii  Prawosławnej  Mikołaj  Borowik. W  spotkaniu  uczestniczył  również  “Święty  Mikołaj”, który  wręczył  paczki  uczestniczącym  w  spotkani  dzieciom  niepełnoletnim  w  sumie  20  sztuk. Po  przełamaniu  się  opłatkiem  i  złożonych  wzajemnych  życzeniach, miała  miejsce  wieczerza  wigilijna.