08.06.2009r. Spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim

W dniu 08.06.2009r z inicjatywy i osobistych starań kol. Marka Sakowicza w siedzibie Klubu miało miejsce spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim - wybitnym piłkarzem tamtych czasów i wielokrotnym reprezentantem Polski, a obecnie znakomitym szkoleniowcem, a być może najbliższym trenerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Spotkanie było niezwykle interesujące zwłaszcza jeśli chodzi o wspomnienia osobiste, które nie były dotychczas znane z dostępnych źródeł, a w szczególności z Igrzysk Olimpijskich w Monachium, gdzie doszło do ataku terrorystycznego. Wyraził też swoja opinię na temat aktualnej sytuacji w PZPN, Kadrze Narodowej i Ekstraklasie. Pomimo bardzo krytycznych uwag, starał się być bardzo taktownym i pozostawał w nadziei, że zmiany idą w dobrym kierunku i zmierzamy we właściwym kierunku.