26.06.2007r. Spotkanie z ambasadorem Indii.

W dniu 26.06.2007r. gościem Klubu był ambasador Indii w Warszawie Anil Hadhwa w towarzystwie Hanny Piotrowskiej, przedstawicielem Prezydenta Miasta Białegostoku d.s. Parku Technologicznego. Spotkanie poświęcone było wyłącznie sprawom gospodarczym, głównie wspólnego i wzajemnego inwestowania zarówno w Polsce jak i Indiach. Ambasador poinformował, iż w związku z dużym wzrostem PKB w Indiach jak i w Polsce inwestorzy szukają nowych możliwości rozwoju, a szczególnie Indie zainteresowane są szerszym wchodzeniem na rynki europejskie. Perspektywę powstania w Białymstoku Parku Technologicznego uznał za bardzo interesującą i zobowiązał się do przekazania tej idei organizacjom gospodarczym w Indiach. Zachęcał też naszych przedsiębiorców do tworzenia wspólnych inwestycji.