07.03.2007 Spotkanie z Leszkiem Cichym

W dniu 07.03.2007r. w Klubie gościł Leszek Cichy - znany himalaista , finansista i bankowiec. Jako pierwszy w świecie dokonał wejścia zimą na Mount Everes - 17.02.1980r. Ponadto jest zdobywcą Korony Ziemi - najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Zawodowo jest Wiceprezesem Banku Wspólnoty Europejskiej , Dyrektorem Departamentów Inwestycji Kapitałowych w kilku bankacy , Dyrektorem Finansowym w kilku dużych Korporacjach Finansowych i Grupach Kapitałowych. Podczas spotkania przedstawił półgodzinny film z słynnej wyprawy zimą na Mount Everest , oraz opowiedział o heroizmie tego wyczynu. przedstawił równierz krótkie opisy innych wypraw przy zdobywaniu Korony Ziemi. Spotkanie okazało sie niezwykle interesujące i spotkało sie z dużym zainteresowaniem zgromadzonych gości.