18.01.2007 Spotkanie z Elżbieta Dzikowską

W dniu 18.01.2007r. w siedzibie Klubu miało miejsce z Elżbietą Dzikowską znaną podróżniczką, reporterką i autorką wielu znakomitych książek. Podczas spotkania pani Elżbieta opowiedziała o początkach swojej fascynacji do podróży i zwiedzania świata, a także inspiracji do utrwalenia owoców tych podróży na filmach, w książkach, a ostatnio w szczególnej formie fotografii. Podzieliła się wspomnieniami z najciekawszych swoich przygód, a także problemami jakie towarzyszyły przy organizacji tylu znakomitych wypraw często wręcz niedostępnych zakątków świata. Odpowiedziała też na szereg pytań z sali, albowiem zainteresowanie zebranych było bardzo inspirujące. Po spotkaniu pani Elżbieta podpisywała książki swojego autorstwa, które można było zakupić na miejscu. Prezes Klubu otrzymał dużo gratulacji za zorganizowanie takiego spotkania.