06.11.2006. Spotkanie piwne

W dniu 06.11.2006r w siedzibie Klubu miało miejsce kolejne spotkanie piwne. Honorowymi gośćmi spotkania byli :

Janusz Zastocki - prezes Rady Polskich Inżynierów w Ameryce Północnej , zrzeszającej stowarzyszenia o charakterze gospodarczym z USA i Kanady , mieszkający na stałe w Nowym Jorku. Przedstawił strukturę , oraz formy działania takich stowarzyszeń na tamtym terenie , oraz omówił możliwości współpracy organizacji gospodarczych , a w dalszej perspektywie wzajemnej budowy więzi gospodarczych i wspólnych inwestycji. W szerokiej i rzeczowej dyskusji uzgodniono , że kol. Jerzy Szmurło i Stanisław Łuniewski znajomi pana Janusza z lat studenckich , bliżej zajmą się tematem dalszej współpracy.

Kolejnym gościem była pani prof. Lucyna Aleksandrowicz - Pędich , która przedstawiła i omówiła swoje najnowsze opracowanie p.t. ,,Rozwijanie kompetencji interkulturowej na studiach biznesowych" Propozycje programowe , które w wydaniu książkowym wręczyła uczestnikom spotkania.