20.10.2006r. Spotkanie z przedsiębiorcami z Białorusi

W dniu 20.10.2006r. w siedzibie Klubu miało miejsce spotkanie z misją gospodarczą Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na Białorusi. Do spotkania doszło w ramach uczestnictwa Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców , oraz Podlaskiego Klubu Biznesu w europejskiej organizacji CEA-PME zrzeszającej organizacje gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pierwsze kontakty nawiązane zostały podczas dorocznego zjazdu tych organizacji w Warszawie w listopadzie ubiegłego roku. Do Klubu przybyła 9-cio osobowa delegacja z prezesem Wladimirem Karyaginem na czele. Było to spotkanie rozpoznawcze z rokowaniami dalszej współpracy w przyszłości. Nawiązane zostały bezpośrednie kontakty przedsiębiorców z obu organizacji , oraz prezesów i zarządów z widokiem na dalszą wymianę doświadczeń i współpracę w zakresie wymiany handlowej , a być może i inwestycji.